Odzyskiwanie haseł

eHMS

W celu odzyskania hasła do systemu eHMS (Wirtualne kadry, Wirtualny dziekanat, itp.) przez pracownika, należy: Czytaj więcej

HMS

W celu odzyskania hasła do systemu HMS, należy skontaktować się z Działem Informatyzacji: telefonicznie (tel. wew. 21-01) lub osobiście (Kontakt).

ASAP

Do logowania do systemu antyplagiatowego wraz z repozytorium prac dyplomowych ASAP (asap.pk.edu.pl) służy ten sam login i hasło co do systemu eHMS/dsys (Wirtualny dziekanat) (ehms.pk.edu.pl). W celu odzyskania hasła do systemu eHMS (Wirtualne kadry, Wirtualny dziekanat, itp.) przez pracownika, należy: Czytaj więcej

SUS

Odzyskiwanie hasła do systemu SUS (Strona Usług Sieciowych, sus.pk.edu.pl) opisane jest tutaj.

MS Exchange, SIP, Ankiety, Office 365, Dysk, Helpdesk, Legitymacje, RZM, inne…

W celu zalogowania się do poniższych serwisów:
ex.pk.edu.pl
sip.pk.edu.pl
ankiety.pk.edu.pl
www.office.com/?omkt=pl-pl
legitymacje.pk.edu.pl
dysk.pk.edu.pl
pomoc.pk.edu.pl
op.pk.edu.pl
crkp.pk.edu.pl
pelnomocnictwa.pk.edu.pl
pens.pk.edu.pl
ran.pk.edu.pl
rzm.pk.edu.pl
senat.pk.edu.pl
umowy.pk.edu.pl
dpia.pk.edu.pl
ludzienauki.pk.edu.pl
projekty.pk.edu.pl
należy użyć danych autoryzacyjnych (login i hasło) takich samych jak dane autoryzacyjne do SUS. Odzyskiwanie hasła do systemu SUS (Strona Usług Sieciowych, sus.pk.edu.pl) opisane jest tutaj.

Legalis

W celu odzyskania hasła do systemu informacji prawnej Legalis, należy skontaktować się z Działem Informatyzacji: telefonicznie (tel. wew. 21-01), mailowo (di@pk.edu.pl, pomoc@pk.edu.pl) lub osobiście (Kontakt).

POL-on / ORPPD

Hasło do systemu Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym POL-on (polon.nauka.gov.pl/polon) oraz do Ogólnopolskiego Repozytorium Pisemnych Prac Dyplomowych (polon.nauka.gov.pl/orpd) można odzyskać na stronie logowania do POL-on (polon.nauka.gov.pl/opi).

Baza testowa POL-on:
W przypadku utraty hasła do bazy testowej POL-on (polon-demo.opi.org.pl) należy skontaktować się z Działem Informatyzacji (dpodrzucka@pk.edu.pl).